پیشنهاد انگلیس و آلمان برای سرمایه‌گذاری در شهرهای جدید/تشکیل کمیته‌ای برای سرمایه‌گذاران خارجی

  • چهارشنبه 14 بهمن 1394 ساعت 2:54

اخبار => آخرین-اخبار

پیشنهاد انگلیس و آلمان برای سرمایه‌گذاری در شهرهای جدید/تشکیل کمیته‌ای برای سرمایه‌گذاران خارجی

به گزارش expertbms محسن نریمان در گفت‌وگو با  خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که آیا بعد از اجرای برجام ورود سرمایه‌گذاران خارجی به شهرهای جدید تسریع پیدا خواهد کرد، گفت: طبیعی است که با اجرای برجام راه‌‌های سرمایه‌گذاری در شهرهای جدید هموارتر می‌شود و کمیته مخصوص برای سرمایه‌‌گذاری‌های جدید تشکیل شده است.

وی افزود: در حال حاضر در موقعیت پساتحریم وضعیت از لحاظ اقبال برای سرمایه‌گذاری شدت بیشتری پیدا می‌کند و از نقاط مختلف دنیا پیشنهادات متعددی ارائه شده است.

نریمان ادامه داد: این پیشنهادات برای سرمایه‌گذاری کلی و جزیی در شهرهای جدید بوده است و از کشورهای کره جنوبی ، انگلیس و آلمان این پیشنهادات ارائه شده و در حال بررسی این موارد هستیم.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید اضافه کرد:‌ پیشنهاد این کشورها برای سرمایه گذاری در شهرهای جدید هم به طور کلی و هم موردی است.

وی با بیان اینکه پرونده ساخت مسکن مهر در سه شهر تا پایان امسال بسته می‌شود، گفت: همزمان با دهه فجر 40هزار واحد مسکن مهر در شهرهای جدید آماده تحویل و افتتاح است.

نریمان با بیان اینکه در نیمه اول سال آینده عمده مسکن مهر شهرهای جدید کشور تمام می‌شود، گفت: شهر جدید پردیس به دلیل اینکه با تاخیر کارها آغاز شد و به دلیل توپوگرافی سخت و چالش‌برانگیز ساخت و ساز در آنجا با مشکل مواجه شده است، کار ساخت و تکمیل واحدهای مسکن مهر این شهر تا پایان سال 95 به اتمام می‌رسد.


ارسال نظر

ارسال